Wyślij nam wiadomość

Importer i dystrybutor w Polsce:

MERKURY S.A.

ul. Sejneńska 16
15-399 Białystok

NIP 5423228109
KRS 0000438106
Kapitał zakładowy 2.735.800 PLN

Często zadawane pytania

Co oznaczają liczby „50,65,80,90” na opakowaniu kosmetyku?

Liczby te oznaczają % stężenie danego składnika w kosmetyku np. Odżywczo-rozświetlająca nocna maska do twarzy z propolisem 80% zawiera 80% ekstraktu z propolisu.

Czym się różnią maski w kapsułce od masek w płachcie?

Maski w płachcie są przeznaczone do systematycznego stosowania, a maski w kapsułce do stosowania w sytuacjach, kiedy natychmiast chcemy poprawić stan naszej skóry: przed ważnym dla nas wyjściem, kiedy chcemy wyglądać świeżo i promiennie. Ponadto maski w kapsułce mają postać kremu, a maski w płachcie mają płachtę nasączoną odżywczą esencją.

Kremy do twarzy mają cienkie, plastikowe wieczko pod pokrywką. Czy powinno się je wyrzucić czy zachować?

Zachowaj wieczko – w przeciwieństwie do kremów bez niego, zapewnia ono dodatkową ochronę kosmetyku przed dostępem światła i powietrza, zwiększając higienę i sterylność stosowania.

Który produkt powinien być nakładany w pierwszej kolejności ampułka czy krem?

Najpierw nakładamy ampułkę, a po jej wchłonięciu w skórę – krem. Etap nakładania kolejnych kosmetyków zaczynamy od tych o lżejszej konsystencji, a później nakładamy te o bardziej treściwej.

Czy produkty PureHeals mogą powodować wystąpienie alergii lub stanów alergicznych?

Produkty PureHeals są dokładnie przebadane dermatologicznie, pod kątem ich bezpieczeństwa i ich stosowanie u większości osób jest całkowicie bezpieczne. Zawierają wysokie (do 90%) stężenie składników naturalnych, jak propolis czy wąkrota azjatycka, przez co w przypadku nadwrażliwej, nadreaktywnej skóry w rzadkich przypadkach mogą wywołać niewielkie podrażnienie.

Jak wybrać linię odpowiednią do mojej skóry?

Jeśli masz problem z suchością, nadwrażliwością skóry, wybierz linię propolisową. W przypadku problemów z zanieczyszczoną, trądzikową lub tłustą skórą, odpowiednia będzie linia z węglem aktywnym. Jeśli zmagasz się z problemem skóry nadwrażliwej, nadreaktywnej lub słabo ujędrnionej, zwiotczałej to odpowiednia dla Ciebie będzie linia z wąkrotą azjatycką.

Odwiedź PureHeals na Facebooku i Instagramie

Profile marki PureHeals w Polsce: