Formularz kontaktowy


Formularz kontaktowy

Często zadawane pytania


1Co oznaczają liczby „50,65,80,90” na opakowaniu kosmetyku?
Liczby te oznaczają % stężenie danego składnika w kosmetyku np. Odżywczo-rozświetlająca nocna maska do twarzy z propolisem 80% zawiera 80% ekstraktu z propolisu.
2Czym się różnią maski w kapsułce od masek w płachcie?
Maski w płachcie są przeznaczone do systematycznego stosowania, a maski w kapsułce do stosowania w sytuacjach, kiedy natychmiast chcemy poprawić stan naszej skóry: przed ważnym dla nas wyjściem, kiedy chcemy wyglądać świeżo i promiennie. Ponadto maski w kapsułce mają postać kremu, a maski w płachcie mają płachtę nasączoną odżywczą esencją.
3Kremy do twarzy mają cienkie, plastikowe wieczko pod pokrywką. Czy powinno się je wyrzucić czy zachować?
Zachowaj wieczko – w przeciwieństwie do kremów bez niego, zapewnia ono dodatkową ochronę kosmetyku przed dostępem światła i powietrza, zwiększając higienę i sterylność stosowania.
4Który produkt powinien być nakładany w pierwszej kolejności ampułka czy krem?
Najpierw nakładamy ampułkę, a po jej wchłonięciu w skórę – krem. Etap nakładania kolejnych kosmetyków zaczynamy od tych o lżejszej konsystencji, a później nakładamy te o bardziej treściwej.
5Czy produkty PureHeals mogą powodować wystąpienie alergii lub stanów alergicznych?
Produkty PureHeals są dokładnie przebadane dermatologicznie, pod kątem ich bezpieczeństwa i ich stosowanie u większości osób jest całkowicie bezpieczne. Zawierają wysokie (do 90%) stężenie składników naturalnych, jak propolis czy wąkrota azjatycka, przez co w przypadku nadwrażliwej, nadreaktywnej skóry w rzadkich przypadkach mogą wywołać niewielkie podrażnienie.
6Jak wybrać linię odpowiednią do mojej skóry?
Jeśli masz problem z suchością, nadwrażliwością skóry, wybierz linię propolisową. W przypadku problemów z zanieczyszczoną, trądzikową lub tłustą skórą, odpowiednia będzie linia z węglem aktywnym. Jeśli zmagasz się z problemem skóry nadwrażliwej, nadreaktywnej lub słabo ujędrnionej, zwiotczałej to odpowiednia dla Ciebie będzie linia z wąkrotą azjatycką.